میکرو گرین‌ها یا ریز سبز‌ها، سبزیجات جوان گیاهی هستند که حدود 7 الی 21 روز پس از جوانه زنی برداشت میشوند.  میکروگرین‌ها دارای طعم‌های همان نوع گیاه هستند. گیاهان در مرحله ریز سبزی دارای حداکثر مواد مغذی هستند. سبزیجات در این مرحله از رشد، بین 4 تا 40 برابر مواد مغذی بیشتری نسبت به سبزیجات بالغ دارند. 

میکرو گرین‌ها : 

دارای طعم خاص، دلپذیر و خوش همان نوع سبزی.

سرشار از مواد مغذی، ویتامین‌ها، عناصر معدنی و آنتی اکسیدان به میزان 10 ها برابر همان نوع سبزی بالغ.

کشت شده در شرایط ایده‌آل و ارگانیک با آب آشامیدنی سالم، فاقد سموم، آفت کش‌ و آلودگی‌های زیست محیطی و دارای کیفیت غذایی بالا.

با ظاهر زیبا و جذاب، مورد استفاده در رستوران‌های معتبر و ممتاز همراه با انواع غذا‌ها و فینگر فود‌ها، انواع سالاد، اسموتی، دسر‌ها، توفو‌رول‌ها،  انواع سوپ و آش،  انواع برگر، پیتزا و ساندویچ‌ها به عنوان چاشنی و دورچین غذا‌ها مانند کباب‌ها و گارنیش.

میکروگرین آفتابگردان:

بسیار مغذی تر از دانه‌های آفتابگردان، منبع کامل پروتئین و منبع متعادلی از همه‌ی اسیدامینه‌های ضروری، غنی از ویتامین‌های A، E،D و Bکمپلکس ، حاوی مقدار زیادی روی، پتاسیوم، فسفر و مواد معدنی دیگر از جمله کلسیوم، مس، آهن و منیزیم، تقویت سیستم ایمنی بدن، اکسکتورانت طبعی است و کمک به پاکسازی ریه‌ها، کاهش دهنده فشار خون، افزایش کشش عروق و پیشگیری از بیماری قلبی، دارای تمام مغذی‌های دوران بارداری، دارای کالری پایین و ارزش غذایی بالا و ایده‌آل برای برنامه‌های رژیم سالم و طبیعی و...

میکروگرین ترب:

دارای مقدار زیادی ویتامین BوC، دارای مقدار زیادی کلسیم، روی، فسفر، پتاسیم و منیزیم، غنی ازآنتی‌اکسیدان، تقویت سیستم ایمنی بدن، کاهش چین و چروک پوست و تقویت رشد موها، کاهنده استرس بدن، دارای خواص ضد سرطانی، کمک به هضم غذا، کاهنده فشار خون و کلسترول خون و موجب سلامت قلب، تصفیه خون، سم زدایی کبد و کمک به درمان کبد چرب.

میکروگرین لبو:

سرشار از آهن، پتاسیم، منگنز، مس، منیزیم و الکترولیت‌ها،  دارای ویتامین B و اسید فولیک، غنی از آنتی اکسیدان و محافظت از کبد در برابر عفونت‌های حاد، دارای ریز مغذی‌های ضروری مورد نیاز پوست و مو و ترمیم مو‌های آسیب دیده، کمک به تصفیه خون.

میکروگرین شاهی:

سرشار از ویتامین‌های ، B9، A، C، B (اسید فولیک) ، درمان کم خونی، کمک به کاهش چربی خون و قند خون، بهبود کارکرد کلیه‌ها و کیسه صفرا، درمان آسم